Набір назв Vitals MMA-1400 РК-міні + маска життєвих сил 1500 (1 + 1)

Набір назв Vitals MMA-1400 РК-міні + маска життєвих сил 1500 (1 + 1)

Набір назв Vitals MMA-1400 РК-міні + маска життєвих сил 1500 (1 + 1) ##от компании## магазин Дешево - ##фото## 1
3 738 ₴ 4 190 ₴
-11%, залишилося 30 днів
В наявності

Опис

Опис зварювального апарату Vitals MMA -1400 LCD mini

Vitals MMA -1400 LCD mini - це сучасні зварювальні технології, доступні для масового покупця.

Інвертори Vitals - це передова конструкція інвертора на базі IGBT і SMT компонентів і 100% контроль якості продукції. Дана лінійка призначена, перш за все, для приватного використання, тому максимально простий у використанні.

Недосвідченому зварнику допомагають вбудовані функції легкого підпалу і стабільного горіння дуги. Крім того, апарат може комплектуватися повним набором зварювальних аксесуарів.

Компактний дизайн, легкий, з високим робочим циклом, великий LCD дисплей.

Інтуїтивно зрозуміле управління всіма важливими параметрами зварювання на лицьовій панелі дозволить виконувати зварювальні роботи на вищому рівні.

Крім того, апарат здатний працювати в мережах з істотними просадками напруги, а передова инверторная технологія IGBT гарантує надійність роботи даної техніки на довгі роки.

Опис маски зварювальника хамелеон Vitals 1500

Vitals 1500 – унікальний екземпляр із бюджетної цінової категорії.

Демократична вартість пристрою буде цікава не тільки професіоналам, а й зварювальникам-початківцям. Цей щиток чудово справляється із захистом очей зварювальника при роботі в режимах MMA та MIG-MAG.

Завдяки автоматичному світлофільтру зварювальні роботи будуть комфортними та безпечними. «Хамелеон» дозволяє контролювати зварювальний процес у всіх деталях: від моменту запалювання дуги до остаточного остигання зварювальної ванни. Фільтр маски хамелеон спрацьовує при збігу частоти світлового потоку та його амплітуди.

Щиток затемнюється лише при одночасному впливі на датчики інфрачервоних хвиль та коливань високої інтенсивності. Сонце або світлодіодне джерело світла, незважаючи на свою яскравість, видають дуже м'яке світло без вагань. С.ф. маски на такі джерела не реагує. Ця особливість дозволяє зварювальнику працювати під прямими сонячними променями, не побоюючись помилкових спрацьовувань або випадкових відкриттів фільтра.

Характеристики

Код товару
000179500
Терміни дії знижки
з 17.08.2022 по 16.09.2022