Мотокоса Vitals BK 3108-4a

Мотокоса Vitals BK 3108-4a ##от компании## магазин Дешево - ##фото## 1
5 530 ₴
В наявності

Опис

Опис мотокоси Vitals BK 3108-4a:

Мотокоса Vitals BK 3108-4a — зручний садовий інструмент. За його допомогою можна косити траву, бур’ян, підрізати чагарник і навіть зелені гілки молодих дерев. Зручна для обкошування дерев, кущів, парканів, стінок, стовпів. Діаметр скошування ліскою — 430 мм — на 10 мм більше, ніж у багатьох аналогічних інструментів.

Коса зібрана із високоякісних комплектування й матеріалів, з дотриманням високих норм контролю якості. Завдяки цьому мотокоса має високу надійність і може експлуатуватися тривалий час.

Широкий набір пристосувань і технічних рішень підвищує комфорт роботи оператора.

Мотокоса Vitals BK 3108-4a — найдоступніша чотиритактна бензокоса в асортименті ТМ Vitals! Гарантійний термін становить 36 місяців.

Мотокоса Vitals BK 3108-4a
Мотокоса Vitals BK 3108-4a

Потужний і надійний чотиритактний двигун

Мотокоса оснащена чотиритактним двигуном з робочим об’ємом 31,0 см3. Він простий у використанні, розвиває потужність 800 Вт (1,1 к. с.) за частоти обертання 6500 об/хв. У чотиритактного двигуна нижче, ніж у двотактних, рівень шуму, менше вібрацій, більший моторесурс.

Насос попереднього підкачування (праймер) дає змогу перед запуском підкачати паливо в карбюратор і завдяки цьому прискорити старт.

Паливо — чистий бензин

Важлива перевага чотиритактного мотора — застосування в якості пального чистого бензину. Його не треба змішувати з оливою. Це виключає помилки, які бувають при приготуванні паливної суміші, а також спрощує підготовку до роботи, забезпечує більш чистий вихлоп.

Мотокоса Vitals BK 3108-4a
Мотокоса Vitals BK 3108-4a

Комфорт і безпека оператора

Мотокоса укомплектована зручними ергономічними руків’ями. Одне з руків’їв подовжене — задля більшого замаху. Обидва покриті м’яким еластичним матеріалом. Їх взаємне розташування регулюється. Вони фіксуються на штанзі зручним і надійним кріпленням.

Великий пластиковий кожух захищає оператора від травм у разі відскоку твердих предметів, якщо на них потрапив різальний інструмент. Кожух оснащений нерухомим ножем для відсікання зайвої довжини ліски.

Матеріали і технічні рішення забезпечують міцність, довговічність та економічність

Хромоване покриття стінок циліндра гарантує тривалий термін його служби. Відцентрова система змащення циліндра і клапанів створює «масляний туман», який заповнює простір і змащує всі точки і поверхні, де є тертя.

Високоякісний карбюратор оптимально дозує компоненти паливно-повітряної суміші і забезпечує надійну, економічну роботу двигуна.

Механізм, що передає обертання на різальний інструмент, характеризується міцністю та довговічністю. У ньому застосований металевий вал. Верхній редуктор передачі оснащений двома підшипниками. Нижній має посилену конструкцію і оснащений тавотницею (прес-маслянкою). Завдяки цьому процес змащення редуктора швидкий і не потребує розкриття механізму.

Вал силової передачі поміщений в нерозбірну алюмінієву штангу діаметром 28 мм. Вона забезпечує добру жорсткість конструкції, захищає вал від перекосів, ударів, забруднень.

Мотокоса Vitals BK 3108-4a
Мотокоса Vitals BK 3108-4a

Багата комплектація

До комплекту постачання входять:

  • 3-зубчастий ніж;
  • 40-зубчастий різальний диск;
  • 2 шпулі, заправлені ліскою;
  • 2 запасних мотка ліски;
  • тюбик мастила для редуктора;
  • професійна ранцева жилетка;
  • набір інструментів у тканинному мішечку.

Характеристики

Код товару
000148727
Тип палива
бензин АИ-92
Диаметр штанги, мм
28
Тип двигуна
бензиновий одноциліндровий чотирьохтактний повітряного охолодження
Вага нетто брутто, кг
7,9/8,9
Об'єм паливного бака, л
0,70
Потужність, кВт к.с.
0,8/1,1
Діаметр скошування ліскою, мм
430
Максимальна частота, об хв
6500
Діаметр скошування диском, мм
255
Габариты упаковки (привiд штанга), мм
300х230х330/1650х100х110
Диаметр лiски, мм
2,4
Робочий об єм циліндра, см3
31,0