Двигун дизельний Vitals DM 14.0sne

Двигун дизельний Vitals DM 14.0sne ##от компании## магазин Дешево - ##фото## 1
27 216 ₴
В наявності

Опис

Опис двигуна дизельного Vitals DM 14.0sne

Дизельні двигуни внутрішнього згоряння Vitals DM 14.0sne є універсальними одноциліндровими чотиритактними двигунами з повітряним охолодженням загального призначення.

Двигуни Vitals DM 14.0sne потужністю 14 к. с., робочим об’ємом 499 см3 і шліцьовою з’єднувальною частиною вала застосовуються як автономні силові агрегати для широкого спектра техніки, обладнання, верстатів і транспортних механізмів. Ці двигуни використовуються там, де необхідна висока потужність, надійність і невибагливість в експлуатації, у складі: мініелектростанцій; у сільськогосподарській техніці — мотоблоках, мотокультиваторах, косарках, самохідних шасі, іригаційних та зрошувальних системах та ін.; у будівельному обладнанні — у віброплитах, бетономішалках, компресорах, насосах і помпах. Також двигуни DM 14.0sne можна використовувати в транспортних засобах, зокрема для водного транспорту — човнів, катерів і невеликих яхт.

Конструктивною особливістю дизельних двигунів DM 14.0sne є змінний циліндр, який у разі необхідності може бути замінений окремо від блока циліндра, що значно полегшує і здешевлює ремонт.

Для запуску дизельних двигунів DM 14.0sne використовується ручний і електричний стартер. Двигуни обладнані декомпресійним клапаном, що значно полегшує запуск у будь-яку пору року. Щоб уникнути травм у процесі роботи, у двигунах DM 14.0sne передбачений аварійний вимикач для зупинки двигуна в разі небезпеки. Для полегшення доступу з різних боків картера передбачені дві горловини для заливання масла з пробками-щупами.

Характеристики

Код товару
000148190
Габарити упаковки, мм
600х480х540
Тип хвостовика вала
шліцеве з'єднання
Тип двигуна
4-тактний одноциліндровий
Система запуску
ручний та електричний стартер
Вага нетто брутто, кг
52,0 / 55,0
Система охолодження
повітряна примусова
Потужність двигуна, к. с.
14
Ємність паливного бака, л
5,5
Діаметр циліндра хід поршня, мм
92 / 75
Робочий об'єм двигуна, куб. см
499
Об'єм масла в картері двигуна, л
1,65
Витрата палива, гр кВт*год
275
Діаметр хвостовика вала, мм
25
Довжина хвостовика вала, мм
33
Кількість шліців, шт.
6