Пила садова Vitals GS-180-02

Пила садова Vitals GS-180-02 ##от компании## магазин Дешево - ##фото## 1
Ціну уточнюйте
Немає в наявності

Опис

Опис садової пили Vitals GS-180-02

Пила садова Vitals GS-180-02 – зручний, надійний інструмент. Незамінна у домашньому чи дачному саду. Ідеально підходить для обрізки непотрібних, хворих гілок. Лезо довжиною 180 мм щільно прилягає до гілки і не ушкоджує довколишні тканини.


Комфорт при використанні

Зручна двостороння рукоятка має ребристу поверхню, що забезпечує зручність при хваті. Двокомпонентне покриття рукоятки із пластику ABS та термопластичної гуми запобігає ковзанню в руці. Завдяки цьому можна довго працювати, не відчуваючи втоми.


Зручність при роботі та зберіганні

Загальна довжина інструменту 400 мм та ідеально підібрана вага (200 г) забезпечують зручність при використанні. У складеному вигляді довжина пилки становить лише 225 мм, що робить її компактною, зручною для перенесення та зберігання.


Хромоване лезо

Клинок пили виготовлений із високовуглецевої сталі, зміцнений хромованим покриттям. Це забезпечує високу міцність та довговічність інструменту. Ріжучі кромки зубів не тупляться навіть при тривалій експлуатації.


Велика продуктивність

Великий гострий зуб (7 шт на дюйм) із тристороннім заточенням ефективно ріже навіть товсті гілки. Завдяки заточенню з трьох сторін інструмент може пиляти відразу при прямому та зворотному ході. Це вдвічі прискорює різання, дозволяє не втомлюючись обробити крони кількох дерев.

Характеристики

Код товару
000163195
Вага, г
200
Довжина леза, мм
180
Загальна довжина, мм
400