Двигун дизельний Vitals DM 10.0kne

Двигун дизельний Vitals DM 10.0kne ##от компании## магазин Дешево - ##фото## 1
23 296 ₴
В наявності

Опис

Опис двигуна дизельного Vitals DM 10.0kne

Дизельні двигуни внутрішнього згоряння Vitals DM 10.0kne є універсальними одноциліндровими чотиритактними двигунами з повітряним охолодженням загального призначення.

Двигуни Vitals DM 10.0kne потужністю 10 к.с., робочим об'ємом 456 куб. см і шпонковою сполучною частиною валу застосовуються як автономні силові агрегати для широкого спектру техніки, обладнання, верстатів і транспортних механізмів. Дані двигуни використовуються там, де необхідна висока потужність, надійність та невибагливість в експлуатації, у складі: міні-електростанцій; у сільськогосподарській техніці - мотоблоках, мотокультиваторах, косарках, самохідних шасі, іригаційних та зрошувальних системах та ін; у будівельному обладнанні - у віброплитах, вібротрамбовках, бетонозмішувачах, компресорах, насосах та помпах. Також двигуни DM 10.0kne можна використовувати в транспортних засобах, у тому числі для водного транспорту - човнів, катерів та невеликих яхт.

Конструктивною особливістю дизельних двигунів DM 10.0kne є змінний циліндр, який, у разі потреби, може бути замінений окремо від блоку циліндра, що значно полегшує та здешевлює ремонт.

Для запуску дизельних двигунів DM 10.0kne використовується ручний та електричний стартер. Двигуни обладнані декомпресійним клапаном, що значно полегшує запуск будь-якої пори року. Щоб уникнути травм у процесі роботи, у двигунах DM 10.0kne передбачено аварійний вимикач для зупинки двигуна у разі небезпеки. Для полегшення доступу з різних боків картера передбачені дві горловини для заливки мастила із пробками-щупами.

Характеристики

Код товару
000165160
Габарити упаковки, мм
600х480х540
Тип хвостовика вала
шпонкове з'єднання
Тип двигуна
4-тактний одноциліндровий
Система запуску
ручний / електричний стартер
Вага нетто брутто, кг
50,0 / 52,0
Система охолодження
повітряна примусова
Потужність двигуна, к. с.
10,0
Ємність паливного бака, л
5,5
Діаметр циліндра хід поршня, мм
88 / 75
Робочий об'єм двигуна, куб. см
456
Об'єм масла в картері двигуна, л
1,65
Витрата палива, гр кВт*год
275
Діаметр хвостовика вала, мм
25,4
Довжина хвостовика вала, мм
72,2
Довжина ширина виїмки під шпонку, мм
61,9 / 6,3