Мотокоса Vitals Professional BK 4714-4a Pride

Мотокоса Vitals Professional BK 4714-4a Pride

Мотокоса Vitals Professional BK 4714-4a Pride ##от компании## магазин Дешево - ##фото## 1
7 485 ₴
Немає в наявності

Опис

Опис мотокоси Vitals Professional BK 4714-4a Pride:

Мотокоса Vitals Professional BK 4714-4a Pride — це професійний інструмент для скошування трави, бур’яну і чагарників з діаметром стовбура до 20 мм. Її застосовують на ділянках з рівним або складним рельєфом, у важкодоступних місцях, а також на схилах. Зручна для обкошування дерев, кущів, парканів, стінок, стовпів. Діаметр скошування ліскою — 430 мм — на 10 мм більше, ніж у багатьох аналогічних інструментів професійного та напівпрофесійного класу.

Коса оснащена потужним чотиритактним двигуном з об’ємом циліндра 47,1 см3. Зібрана із високоякісних комплектування й матеріалів, з дотриманням високих норм контролю якості. Завдяки цьому мотокоса Vitals Professional BK 4714-4a Pride має дуже високу надійність і може експлуатуватися тривалий час.

Широкий набір пристосувань і технічних рішень підвищує комфорт роботи оператора.

На мотокосу Vitals Professional BK 4714-4a Pride встановлений гарантійний термін 60 місяців.

Мотокоса Vitals Professional BK 4714-4a Pride
Мотокоса Vitals Professional BK 4714-4a Pride

Потужний чотиритактний двигун

Встановлений на мотокосі двигун з робочим об’ємом 47,1 см 3 — найбільший з чотиритактних, які застосовуються на мотокосах ТМ Vitals. Створює потужність 1400 Вт (1,9 к. с.) за частоти обертання 7000 об/хв. У чотиритактного двигуна більша, ніж у двотактних, питома потужність і значно вищий ресурс. Запас потужності дає змогу вільно вибирати різальний інструмент або встановлювати інше змінне обладнання, наприклад культиватор.

Застосування насоса попереднього підкачування палива в карбюратор (праймера) скорочує час старту.

Паливо — чистий бензин

Важлива перевага чотиритактного мотора — застосування в якості пального чистого бензину. Його не треба змішувати з оливою. Це виключає помилки, які бувають у разі приготування паливної суміші, а також спрощує підготовку до роботи, забезпечує більш чистий вихлоп.

Мотокоса Vitals Professional BK 4714-4a Pride
Мотокоса Vitals Professional BK 4714-4a Pride

Комфорт і безпека оператора

Мотокоса оснащена розбірними ергономічними руків’ями. Одне з руків’їв подовжене — задля більшого замаху. Обидва покриті м’яким еластичним матеріалом. Їх взаємне розташування регулюється. Руків’я фіксуються на штанзі зручним кріпленням з одним наскрізним болтом. Таке рішення дає змогу за необхідності швидко зібрати, відрегулювати або розібрати косу.

Чотиритактний двигун працює тихіше двотактних і створює менше вібрації. Зменшенню вібраційного навантаження на руки оператора також сприяє застосована в кріпленні руків’їв система гасіння вібрації.

На нижньому редукторі є клавіша фіксації валу. Натиснувши її, можна без ключа міняти гарнітуру (шпулі, ножі), не застосовуючи додатковий інструмент.

Великий пластиковий кожух захищає оператора від травм у разі відскоку твердих предметів, якщо на них потрапив різальний інструмент. Кожух оснащений нерухомим ножем для відсікання зайвої довжини ліски.

Матеріали і технічні рішення забезпечують міцність, довговічність та економічність

У двигуні встановлений алюмінієвий циліндр з чавунною гільзою. Хромоване покриття стінок циліндра гарантує тривалий термін служби. Відцентрова система змащення циліндра і клапанів створює «масляний туман», який заповнює простір і змащує всі точки і поверхні, де є тертя.

Високоякісний карбюратор оптимально дозує компоненти паливно-повітряної суміші і забезпечує надійну, економічну роботу двигуна.

Механізм, що передає обертання на різальний інструмент, характеризується міцністю та довговічністю. У ньому застосований металевий вал. Верхній редуктор передачі оснащений двома підшипниками. Нижній має посилену конструкцію і оснащений тавотницею (прес-маслянкою). Завдяки цьому процес змащення редуктора швидкий і не потребує розкриття механізму.

Вал силової передачі поміщений в нерозбірну алюмінієву штангу діаметром 28 мм. Вона забезпечує добру жорсткість конструкції, захищає вал від перекосів, ударів, забруднень.

Мотокоса Vitals Professional BK 4714-4a Pride
Мотокоса Vitals Professional BK 4714-4a Pride

Багата комплектація

До комплекту постачання входять:

  • 3-зубчастий ніж;
  • 40-зубчастий різальний диск;
  • 2 шпулі, заправлені ліскою;
  • 2 запасних мотка ліски;
  • тюбик мастила для редуктора;
  • окуляри-маска;
  • професійна ранцева жилетка;
  • набір інструментів у тканинному мішечку.

Характеристики

Код товару
000118597
Тип палива
бензин Аи-92
Тип двигуна
бензиновий одноциліндровий чотиритактний повітряного охолодження
Об'єм паливного бака, л
1,0
Потужність, кВт к.с.
1,4 / 1,9
Маса нетто брутто, кг
10,7/11,8
Діаметр волосіні, мм
2,4
Діаметр скошування волосінню, мм
430
Максимальна частота, об хв
7000
Габарити упаковки (привід штанга), мм
300x230x330 / 1650x100x110
Діаметр скошування диском, мм
255
Діаметр штанги, мм
28
Робочий об'єм циліндра, см3
47,1