Рівень лазерний Vitals Professional LL 2go

Рівень лазерний Vitals Professional LL 2go ##от компании## магазин Дешево - ##фото## 1
Ціну уточнюйте
Немає в наявності

Опис

Лазерний рівень — пристрій для побудови рівної горизонтальної та/або вертикальної площини за допомогою світлодіодів, що відбиваються на поверхні у вигляді яскравої лінії зеленого кольору. Ці невеликі портативні пристрої значно полегшили роботу не тільки будівельникам, а й робітникам, які виконують внутрішню обробку приміщення.

Рівень лазерний Vitals Professional LL 2go являє собою професійний лазерний рівень для побудови горизонтальних і вертикальних ліній із розгорткою 120° (хрест). Під час виробництва нівеліра використовується високоякісний діод торгової марки «Osram», який виробляється в Німеччині.

Колір лазерного рівня — зелений. Найкраща видимість проти червоних лазерних рівнів за високого освітлення.

Рівень лазерний Vitals Professional LL 2go має високу точність проєктування, а похибка становить ±0,3 міліметра на метр.

У моделі використовується універсальний елемент живлення Li-ion типорозмір 18650. Ця батарея дає повну свободу використання, за необхідності можна купити запасний елемент, перезаряджуваний.

У комплекті постачання йде блок живлення та кабель type-C, а також є можливість працювати від мережі та паралельно заряджати батарею, не гаючи часу на заряджання.

Рівень лазерний Vitals Professional LL 2go має функцію самовирівнювання 4°±1°. Під час встановлення на нерівну поверхню нівелір зможе вирівнятися, якщо рівень завалений менш ніж на 4°. Якщо кут вище, він сигналізуватиме про це.

Важливою особливістю Vitals Professional LL 2go також є можливість проводити розмітку під кутом, заданим вручну. Ця функція дає можливість ввімкнути пристрій після вирівнювання та блокування маятника. Це дасть змогу комфортно проводити розмітку під потрібними кутами, виставивши пристрій вручну.

Для транспортування передбачено зручну м’яку сумку.

В асортименті компанії також є додаткові аксесуари для збільшення функціональності лазерних рівнів, такі як: захисні окуляри, усі можливі кронштейни, триноги, мішені та інші.

Комплектація:

1. Лазерний рівень.

2. Зарядний пристрій, адаптер.

3. Акумуляторна батарея.

4. Сумочка.

5. Паковання.

Гарантія на території України становить 60 місяців!

Характеристики

Код товару
000162513
Клас захисту
IP 54
Маса нетто, кг
0,45
Маса брутто, кг
0,52
Час роботи
до 7 годин
Температурний режим, С
10 50
Габарити паковання, мм
124,5×75×131
Кількість ліній
1 вертикальна (120 ) та 1 горизонтальна лінії (120 )
Колір лазера
зелений
Діапазон вирівнювання
4 ±1
Довжина лазерної хвилі, нм
520±5
Клас безпеки лазера
2 (II)
Робочий діапазон, м
30
Точність, мм м
±0,3
Ємність акумуляторної батареї (3,7 В), мА год
2200
Різьбове з єднання
1/4