Машина шліфувальна Vitals Master SK 2375HDt AVS dual

Машина шліфувальна Vitals Master SK 2375HDt AVS dual

Машина шліфувальна Vitals Master SK 2375HDt AVS dual ##от компании## магазин Дешево - ##фото## 1
7 334 ₴
В наявності

Опис

Машина шліфувальна Vitals Master SK 2375HDlt AVS dual - шліфувальна машина з телескопічною штангою і двома основами різної геометричної форми. Модель в комплекті йде з двома основами (коло і трикутник) і має систему швидкої зміни підстави.
Цей інструмент є універсальним і зручним інструментом для внутрішньої обробки, ремонту, а також видалення надлишків шпалер, фарби, старої штукатуркиііншого.

Основними рисами моделі є її телескопічна регульована штанга (110 см- 180 см), 2 підстави (трикутник і коло), система швидкої зміни оснащення і, звичайно ж, сумка для транспортування. При помочи трикутної насадки можна виробляти шліфування у важкодоступних місцях і кутах. Ці параметри роблять дану модель кращої для професійної команди будівельників, а побутовий споживач буде просто в захваті при використанні шліфувальної машини Vitals Master SK 2375HDlt AVS dual.

Модель оснащена великимосновним руків'ямc м'яким покриттям, яка забезпечує зручне управління шліфувальною машиною при роботі зі стелею.
Підошва шліфувальної машини наділена липучкою, яка дозволить дуже швидко змінити абразивний папір з необхідним розміром зерна. Діаметр підошви становить225 мм.

Система автоматичного всмоктування пилу дозволить використовувати інструмент без будівельного пилососа, що значно підвищить рівень Вашої безпекиізаощадить Ваші кошти. Велика сумка для збору пилу забезпечить збільшений цикл роботи без зупинки для очищення мішка, а зручна ручка на мішку зробить Вас портативним при роботі.

Важливим є той факт, що модель оснащенаступінчастимрегулюванням швидкості обертання в діапазоні від 1000 до 1850 об / хв. Це дозволить збільшити спектр робіт і підібрати оптимальну швидкість при обробці різних матеріалів.

Додатковою особливістю моделі є регульований вихідний вал з діапазоном обертання голови до 120⁰. При такому широкому розі обертання можлива обробка нерівних поверхонь.

Торгова марка Vitals гарантує високу надійність і довговічність використання.
Гарантія на Vitals Master SK 2375 HDlt AVS.цілих 36 місяців!

Характеристики

Код товару
000119279
Потужність, Вт
750
Габарити упаковки, мм
1010 х 320 х 215
Напруга, В
230
Частота обертання холостого ходу, об хв
1000-1850
Частота струму, Гц
50
Маса нетто брутто, кг
7,0 / 8,0
Діаметр насадки, мм
225
Довжина штанги, см
160