Тример електричний Vitals EZT 032s

Тример електричний Vitals EZT 032s ##от компании## магазин Дешево - ##фото## 1
782 ₴
Немає в наявності

Опис

Електричний тример EZT 032s ТМ «Vitals» – легкий, компактний, зручний у використанні садово-парковий інструмент, призначений для скошування трави на невеликих площах. Використовуючи виріб, ваш газон або клумба завжди будуть в доглянутому стані. Дана модель дуже ефективна під час роботи біля дерев, кущів, парканів, стовпів або на місцевості з нерівним рельєфом, а відсутність токсичних відпрацьованих газів дозволяє без обмежень використовувати виріб в теплицях та оранжереях.

Зовні тример Vitals EZT 032s ТМ виглядає дуже красиво, має оригінальний дизайн, а якість виготовлення та складання – досить висока. Не дарма дана модель вже завоювала вдячність користувачів.

У роботі тримера використовується шпуля з ліскою діаметром 1,2 мм, яка приводиться в рух надійним електродвигуном потужністю 250 Вт і частотою обертання 11000 об/хв. Таким чином, забезпечується швидке і чисте скошування густої трави та сухостою. Діаметр скошування при цьому становить 25 см.

Розміщення електродвигуна в нижній частині тріммера Vitals EZT 032s не лише значно спростило і здешевило конструкцію інструмента, але також і знизило до нуля відчуття вібрації, яка передається корпусом тримера на руки користувача. До того ж така конструкція, завдяки відсутності проміжних елементів, забезпечує тривалий період експлуатації виробу.

Захисний кожух надійно запобігає викиду скошеної трав'яної маси в бік користувача, а встановлений на кожусі нерухомий ніж автоматично регулює довжину виходу ліски зі шпулі. Шпуля напівавтоматична, тому немає необхідності зупиняти тример для витягування ліски, достатньо під час роботи просто ледь торкнутися головкою шпулі землі, і ліска почне висуватися.

Задня і передня рукоятки тримера мають ергономічну форму і оптимальні розміри. На задній рукоятці присутній спеціальний гачок для фіксації мережевого кабелю. Замість кнопки вмикання електродвигуна конструкцією передбачена широка клавіша. Таким чином, можна працювати інструментом на протязі досить тривалого часу, не відчуваючи при цьому втоми.

Важливою відмінною особливістю тримера EZT 032s ТМ «Vitals» є складаний корпус. У разі транспортування або зберігання виріб можна зав лічені секунди скласти і помістити в упаковку.

Інструмент комплектується шпулею з ліскою, захисним кожухом, комплектом монтажних виробів і якісним керівництвом користувача, яке докладно описує порядок експлуатації та обслуговування виробу.

На всі частини і деталі тримера поширюється абсолютна гарантія 1 рік, яка діє на всій території України.

Характеристики

Код товару
000051313
Потужність, Вт
250
Габарити упаковки, мм
500х1950х135
Напруга, В
230
Вага нетто брутто, кг
1,4/1,8
Швидкість обертання, об хв
11000
Частота струму, Гц
50
Вібраційне навантаження, м c
4,42
Діаметр ліски, мм
1,2
Діаметр скошування ліскою, мм
250