Elektropila Lancyugova Vitals Master EKZ 2245

Elektropila Lancyugova Vitals Master EKZ 2245 ##от компании## магазин Дешево - ##фото## 1
4 972 ₴
В наявності

Опис

Пила електрична VitalsMaster EKZ 2245

Електропила ланцюгова Vitals Master EKZ 2245

Опис

Ланцюгова електрична пила Vitals Master EKZ 2245 — це потужний та надійний напівпрофесійний інструмент. Призначена для швидкого розпилювання свіжої, мокрої та сухої деревини різної товщини й конфігурації. Також застосовується для заготівлі дров із колод малого та середнього діаметру, розпилювання деревостружкових плит. Характеризується високою якістю виконання, технічною досконалістю, використанням високоякісної комплектації.

Завдяки застосуванню потужного двигуна, гарнітури Oregon, великій швидкості руху ланцюга має відмінну продуктивність. Оснащена 18-дюймовою шиною, що дає переваги в обробці більш товстих колод.

Важливою перевагою електричної пили проти бензинових є простота експлуатації та обслуговування. Завдяки відсутності вихлопних газів і парів бензину пилою можна працювати навіть в непровітрюваних приміщеннях. Електрична пила економічніше за бензинові аналоги та краще збалансована.

Ланцюгова електрична пила Vitals Master EKZ 2245-незамінний інструмент в домашньому господарстві.

Потужний надійний двигун

Пила оснащена потужним електричним двигуном 2200 Вт, що дає високу швидкість руху ланцюга. Обмотки статора і ротора зі 100% міді витримують більш високу робочу температуру, ніж аналогічні з алюмінію або мідно-алюмінієвого сплаву. Акуратне укладання обмоток статора і ротора зменшує втрати енергії та небезпеку перегріву.

Електропила ланцюгова Vitals Master EKZ 2245
Електропила ланцюгова Vitals Master EKZ 2245

Захист двигуна від перевантажень

Електронна система плавного пуску зменшує пусковий струм, дає змогу плавно запустити й розігнати електродвигун без ривків та стартових перевантажень.

Раціональна компоновка

Двигун на пилі Vitals Master EKZ 2245 розміщений поперечно. Це збільшує ресурс механізмів приводу й передачі, спрощує конструкцію та технічне обслуговування, зменшує втрати енергії в силовій передачі.

Електропила ланцюгова Vitals Master EKZ 2245
Електропила ланцюгова Vitals Master EKZ 2245

Продуктивна гарнітура

Інструмент оснащений пильною гарнітурою всесвітньо відомої марки Oregon. Шина має довжину 18 дюймів, що дає змогу розпилювати колоди більшої товщини, ніж пилкою з меншою гарнітурою. Швидкість руху ланцюга 13,6 м/с дає високу продуктивність.

Система безключового натягу ланцюга, що нею оснащений інструмент, спрощує налаштування та скорочує втрати часу.

Змащування

Автоматичний насос з металевою приводною шестернею здійснює постійне змащування робочих механізмів. Оливний бачок оснащений індикатором рівня оливи, що допомагає уникнути роботи «всуху».

Електропила ланцюгова Vitals Master EKZ 2245
Електропила ланцюгова Vitals Master EKZ 2245

Комфорт під час роботи

Пила укомплектована прогумованою накладкою на руків’я, що зменшує втому кисті та запобігає ковзанню. Гачок для фіксації електрокабеля зменшує небезпеку випадкового від’єднання живлення та підвищує зручність під час роботи.

Травмобезпека

У разі відпускання клавіші увімкнення спрацьовує механізм миттєвої зупинки ланцюга. Для унеможливлення ненавмисного запуску пила оснащена кнопкою блокування випадкового увімкнення.

Від травмування в разі віддачі або «зворотного удару» оператора захищає аварійне гальмо ланцюга. Час спрацьовування гальма — всього лише 0,12 с.

Електропила ланцюгова Vitals Master EKZ 2245
Електропила ланцюгова Vitals Master EKZ 2245

Міцний, надійний редуктор та підшипники

Ведуча шестерня виготовлена із особливо міцної сталі. Із міцного металу також зроблені решта шестерень редуктора. Це істотно збільшує ресурс інструменту. Довговічність механізмів гарантована також застосуванням високоякісних підшипників.

Інструмент характеризується високою якістю складання.

На електричну пилку Vitals Master EKZ 2245 встановлений гарантійний термін 36 місяців.

Характеристики

Код товару
000047666
Габариты упаковки, мм
495х285х245
Напруга, В
230
Змащування ланцюга
автоматичне
Максимальна потужність, Вт
2200
Довжина шини, дюйм
18
Крок ланцюга, дюйм
3/8
Об'єм масляного бака, мл
270
Швидкість ланцюга, м c
13,6
Частота струму, Гц
50
Вібраційне навантаження, м c2
3,5
Час спрацювання гальма ланцюга, с
0,12
Вага нетто бруто, кг
5,8/6,5