Дриль-міксер електричний Vitals Master Em 1285BR

Дриль-міксер електричний Vitals Master Em 1285BR

Дриль-міксер електричний Vitals Master Em 1285BR ##от компании## магазин Дешево - ##фото## 1
2 536 ₴
Немає в наявності

Опис

Дриль-міксер Vitals Master Em 1285BR – напівпрофесійний універсальний ручний електричний інструмент, призначений для перемішування різноманітних сумішей, а також свердління отворів. За допомогою даної моделі можна легко і швидко перемішувати різні будівельні суміші, фарби, лак, клей, а також створювати однорідну масу з різних за складом сипучих речовин і рідин, які містять частинки твердої фракції діаметром, що не перевищує 30 мм. Крім цього, дриль-міксер Vitals Master Em 1285BR можна використовувати для свердління отворів в деревині та металі, а також закручування саморізів, конфірматів, шурупів, дюбелів, гвинтів, болтів і гайок із застосуванням спеціальних насадок.

Компактність, ергономічний дизайн, прогумовані рукоятки, знімна додаткова рукоятка з додатковим упором, можливість самостійно замінювати вугільні щітки, все це – зручність, комфорт і безпека під час експлуатації, обслуговування та зберігання виробу.

Високий крутний момент дозволяє швидко і, що найголовніше, якісно перемішувати в'язку фарбу, лак, а також різні будівельні розчини. Висока потужність електричного двигуна (850 Вт) і можливість регулювати швидкість обертання шпинделя (в межах 0-500 об/хв) роблять Vitals Master Em 1285BR універсальним і оптимальним інструментом під час проведення ремонтних і будівельних робіт.

Однією з особливостей даної моделі є якість комплектуючих, які в рази збільшують термін експлуатації інструмента.

В комплект поставки дриля-міксера Vitals Master Em 1285BR входять: перемішуюча насадка діаметром 120 мм, додаткова рукоятка з додатковим упором, набір інструмента, кулачковий патрон із зубчастим вінцем для фіксації робочого інструмента з хвостовиком, діаметр якого не перевищує 13 мм, перехідник для установки кулачкового патрона.

Даний електричний інструмент стане чудовим вибором для тих майстрів, які хочуть придбати якісний, надійний і продуктивний виріб.

Характеристики

Код товару
000045766
Тип патрона
13
Габарити упаковки, мм
355х250х160
Напруга, В
230
Максимальна потужність, Вт
850
Вага нетто брутто, кг
4,0/4,6
Частота струму, Гц
50
Частота обертів холостого ходу, об хв
0-500
Максимальний крутний момент, Нм
98
Максимальний діаметр насадки, мм
120