Фреза грязьова Vitals 100Bar

Фреза грязьова Vitals 100Bar ##от компании## магазин Дешево - ##фото## 1
235 ₴
Немає в наявності

Опис

Фреза грязьова Vitals 100Bar сумісна з наступними мийками високого тиску:

  • Мийка високого тиску Vitals Am 6.5-100w compact
  • Мийка високого тиску Vitals Am 6.5-110w mini


Фреза для бруду відрізняється від звичайної форсунки тим, що дає не стабільний односпрямований струмінь води або миючої суміші під високим тиском, але й вузький водяний конус, який швидко обертається. Таким чином, фреза для бруду за силою впливу на забруднення практично збігається з вузьконаправленим струменем, а по площі оброблення, що охоплюється - із струменем віялоподібного типу з кутом 20°. До того ж при роботі фрезою для бруду вплив на забруднення здійснюється тиском води не з одного, а по черзі з різних боків. В результаті загальна ефективність роботи збільшується в декілька разів, економляться час, вода, миючі засоби та електроенергія.

Ще одним позитивним ефектом від роботи фрезою для бруду є значне зниження відбитого розбризкування, тобто миється тільки об'єкт, який очищується, а простір навколо нього майже не забризкується.

Ефективність застосування грязьової фрези значно підвищується, якщо використовувати не лише воду, а й розчин миючого засобу, але в такому випадку, частіше за все, необхідно подальше ополіскування чистою водою.

Характеристики

Код товару
000055303
Тип хвостовика
штуцер
Загальна довжина, мм
220
Максимальний тиск, бар
130
Максимальна температура води, С
60
Кількість форсунок, шт
1