Автомобіль володіє Vitals Master PT-90L

Автомобіль володіє Vitals Master PT-90L ##от компании## магазин Дешево - ##фото## 1
40 039 ₴
Немає в наявності

Опис

Затиральна машина Vitals Master PT-90L призначена для вирівнювання і фінішної обробки підлог і майданчиків із цементних розчинів, формує рівну й міцну поверхню бетонної стяжки. Затиральна машина може використовуватися як у побутових умовах, так і на будівельних об’єктах.

Для приведення в дію лопатей, використовується надійний і економічний у роботі двигун «Vitals» потужністю 5,5 к.с. Запуск двигуна здійснюється ручним стартером. Крутний момент передається на диск за допомогою простого й надійного редуктора.

Збалансоване розташування основних вузлів забезпечує найкраще центрування затиральної машини, що зі свого боку гарантує рівномірну і якісну обробку поверхні.

Для виконання робіт на машині Vitals Master PT-90L може кріпитися затиральний диск або сталеві лопаті, що забезпечують область затирання діаметром 97 см. Також на затиральній машині реалізована можливість зміни кута розташування лопатей. Усе це дає змогу домогтися максимальної якості виконуваних робіт залежно від типу використовуваних матеріалів і різних етапів робіт.

Затиральна машина має потужну раму для запобігання ушкодженням під час її роботи на бетоні або транспортування. Для забезпечення комфортної та безпечної роботи оператора, Vitals Master PT-90L обладнана регульованою за висотою ручкою, захистом робочих вузлів і важелем аварійної зупинки.

Характеристики

Код товару
000088467
Тип палива
бензин АІ-92
Габарити упаковки, мм
1020х1020х650
Двигун
Vitals
Тип двигуна
бензиновий одноциліндровий 4-тактний із повітряним охолодженням
Система запуску
ручний стартер
Маса нетто брутто, кг
90,0/100,0
Потужність, к.с.
5,5
Діаметр області затирання, мм
970
Швидкість затирання, об хв
50-100
Робочий об єм, куб. см
163
Діаметр захисту, мм
1000
Кількість лопастей, шт
4
Регулювання кута обробки, град.
0-15