Генератор бензиновий Vitals Master KDS 3.2b

Генератор бензиновий Vitals Master KDS 3.2b

Генератор бензиновий Vitals Master KDS 3.2b ##от компании## магазин Дешево - ##фото## 1
17 359 ₴
Немає в наявності

Опис

Бензиновий генератор Vitals Master KDS 3.2b – компактна переносна силова установка, призначена для аварійного або резервного електроживлення побутових споживачів однофазного змінного струму напругою 230 В, частотою 50 Гц.

Генератор Vitals Master KDS 3.2b обладнаний надійним 4-тактним бензиновим двигуном внутрішнього згоряння і високоякісним щітковим синхронним альтернатором, здатним виробляти змінний електричний струм максимальної потужності 3,6 кВт. Важливо, що обмотки ротора і статора генератора – 100% мідь!

Двигун і генератор змінного струму встановлені на міцній металевій рамі (з додатковим захистом паливного бака) через демпферні опори, які значно знижують вібрацію агрегату й запобігають його переміщенню в процесі експлуатації. Запуск двигуна здійснюється ручним стартером.

Паливний бак, що встановлений на агрегаті, має місткість 15 л, завдяки чому міні-електростанція здатна безперервно протягом 10-15 годин забезпечувати стійкою електроенергією будинок, дачу, гараж або складське приміщення.

На цьому силовому агрегаті встановлений сучасний автоматичний регулятор напруги (AVR), що забезпечує стабільну вихідну напругу у всьому діапазоні навантажень. Якість енергії електростанції дає змогу сміливо використовувати її для забезпечення електроживленням побутових і спеціальних споживачів, складного електронного устаткування, а також засобів зв’язку (телевізорів, комп’ютерів, холодильників, опалювальних котлів, насосів, електродвигунів тощо). Для захисту від перевантаження електричного кола передбачені автоматичні запобіжники змінного й постійного струмів.

Відмінною особливістю цієї моделі є наявність електронного модуля «5 в 1», на цифровому табло якого зображується інформація про вихідну напругу, частоту струму на виході, навантаження з боку споживачів, а також відпрацьовані мотогодини з моменту останнього запуску й за весь період експлуатації.

Модель Vitals Master KDS 3.2b обладнана виведенням постійного струму напругою 12 В, яке призначене, в основному, для заряджання автомобільних акумуляторних батарей.

Щоб не пошкодити двигун у разі відсутності масла в картері або його недостатньої кількості, передбачена аварійна система захисту, яка зупинить двигун, у такий спосіб запобіжить виходу його з ладу.

Генератор Vitals Master KDS 3.2b виготовлений із дотриманням усіх сучасних вимог електробезпеки, що забезпечує надійний захист від ураження електричним струмом.

Гарантія на генератор становить 36 місяців або 1000 мотогодин!

Характеристики

Код товару
000088867
Габарити упаковки, мм
615х480х515
Паливо
бензин А-92, А-95
Напруга, В
230
Тип двигуна
4-тактний одноцилiндровий
Робочий об єм, см3
224
Система запуску
ручний стартер
Вага нетто брутто, кг
47,0/51,0
Максимальна потужність, кВт
3,6
Частота струму, Гц
50
Система запалювання
транзисторне магнето
Ємність паливного бака, л
15
Потужність, к.с.
8,0
Регулятор напруги
автоматичний (AVR)
Коефіцієнт потужності (сos Ф)
1
Номінальна потужність, кВт
3,2
Об єм масла в картері, л
0,6