Рівень лазерний Vitals Professional LL 16go

Рівень лазерний Vitals Professional LL 16go ##от компании## магазин Дешево - ##фото## 1
Ціну уточнюйте
Немає в наявності

Опис

Лазерний рівень — пристрій для побудови рівної горизонтальної та/або вертикальної площини за допомогою світлодіодів, що відбиваються на поверхні у вигляді яскравої лінії зеленого кольору. Ці невеликі портативні пристрої значно полегшили роботу не тільки будівельникам, а й робітникам, які виконують внутрішню обробку приміщення.

Рівень лазерний Vitals Professional LL 16go являє собою професійний лазерний рівень для побудови горизонтальних і вертикальних ліній. Ця модель проєктує дві горизонталі 360° та дві вертикалі 360°. Оскільки в моделі є нижня призма, її можна використовувати для роботи з плиткою та іншими підлоговими покриттями. Під час виробництва нівеліра використовується високоякісний діод торгової марки «Osram», який виробляється в Німеччині.

Колір лазерного рівня — зелений. Найкраща видимість проти червоних лазерних рівнів за високого освітлення.

Рівень лазерний Vitals Professional LL 16go має високу точність проєктування, а похибка становить ±0,3 міліметра на метр.

Дальність проєктування може досягати до 50 метрів за використання додаткового пристрою, приймача лазерного променя, який можна придбати в нашій компанії окремо. Без приймача робочий діапазон проєктування становить до 30 метрів.

У моделі використовується акумулятор Li-ion ємністю 5200 мА∙год. Ця батарея дає повну свободу використання, за необхідності можна купити запасний елемент, який є в продажу. Акумулятор має величезний ресурс за циклами перезаряджання.

У комплекті постачання йде блок живлення та кабель type-C, а також є можливість працювати від мережі та паралельно заряджати батарею, не гаючи часу на заряджання.

Рівень лазерний Vitals Professional LL 16go має функцію самовирівнювання 4°±1°. Під час встановлення на нерівну поверхню нівелір зможе вирівнятися, якщо рівень завалений менш ніж на 4°. Якщо кут вище, він сигналізуватиме про це.

Важливою особливістю моделі Vitals Professional LL 16go також є можливість проводити розмітку під кутом, заданим вручну. Ця функція дає можливість ввімкнути пристрій після вирівнювання та блокування маятника. Це дасть змогу комфортно проводити розмітку під потрібними кутами, виставивши пристрій вручну.

Рівень лазерний Vitals Professional LL 16go вже належить до більш просунутої моделі й у комплекті постачання має пульт дистанційного керування. Це дуже зручно, особливо коли нівелір розміщений під стелею або залито підлогу й не можна пересуватися по ній.

У цій моделі в комплекті постачання є два багатофункціональні кронштейни. Пристрої дають змогу проводити мікроналаштування лазерного рівня та коригувати розмітку під ваші потреби.

Для транспортування передбачений ударостійкий кейс із м’якою піною всередині для безпеки перенесення пристрою.

В асортименті компанії також є додаткові аксесуари для збільшення функціональності лазерних рівнів, такі як: захисні окуляри, усі можливі кронштейни, триноги, мішені та інші.

Комплектація:

1. Лазерний рівень.

2. Зарядний пристрій, адаптер.

3. Пульт дистанційного керування.

4. Поворотна платформа.

5. Кронштейн для лазерного рівня.

6. Акумуляторна батарея.

7. Кейс.

8. Монтажна металева планка.

9. Паковання.


Гарантія на території України становить 60 місяців!

Характеристики

Код товару
000162516
Клас захисту
IP 54
Маса нетто, кг
2,74
Маса брутто, кг
2,89
Час роботи
до 8 годин
Температурний режим, С
10 50
Габарити паковання, мм
330×145×260
Кількість ліній
2 вертикальні (360 ) та 2 горизонтальні лінії (360 )
Колір лазера
зелений
Діапазон вирівнювання
4 ±1
Довжина лазерної хвилі, нм
520±5
Клас безпеки лазера
2 (II)
Робочий діапазон, м
30
Робочий діапазон із приймачем, м
50
Точність, мм м
±0,3
Ємність акумуляторної батареї (3,7 В), мА год
5200
Різьбове з єднання
1/4