Машина шліфувальна Vitals Master SK 1871HD AVS compact

Машина шліфувальна Vitals Master SK 1871HD AVS compact

Машина шліфувальна Vitals Master SK 1871HD AVS compact ##от компании## магазин Дешево - ##фото## 1
2 581 ₴
В наявності

Опис

Машина шліфувальна Vitals Master SK 1871HD AVS compact - компактна шліфувальна машина для стін і стелі. Цей інструмент є універсальним і зручним інструментом для внутрішньої обробки, ремонту, а також видалення надлишків шпалер, фарби, старої штукатурки і іншого.

Основною особливістю моделі є її компактність. Якість збірки та комплектуючих дозволяє використовувати дану модель для невеликої будівельної бригади або стане відмінним помічником для побутового користувача.

Модель оснащена додатковою прогумованою ручкою, яку можна фіксувати по обидва боки. Це забезпечує зручне управління шліфувальною машиною.

Підошва шліфувальної машини наділена липучкою, яка дозволить дуже швидко змінити абразивний папір з необхідним розміром зерна. Діаметр підошви становить 180 мм.

Система автоматичного всмоктування пилу дозволить використовувати інструмент без будівельного пилососа, що значно підвищить рівень Вашої безпеки і заощадить Ваші кошти. Велика сумка для збору пилу забезпечить збільшений цикл роботи без зупинки для очищення мішка, а зручна ручка на мішку зробить Вас портативним при роботі.

Машина шліфувальна Vitals Master SK 1871HD AVS compact оснащена потужним двигуном в 710 Вт. Для збільшення терміну служби інструменту використовується поліпшений захист двигуна і підшипників. Окремий канал для забору пилу захищається двигун від абразивів і збільшує термін служби виробу.

Важливим є той факт, що модель оснащена ступінчастим регулюванням швидкості обертання в діапазоні від 1500 до 3200 об / хв. Це дозволить збільшити спектр робіт і підібрати оптимальну швидкість при обробці різних матеріалів.

Використання високоякісних підшипників з ущільненням для захисту від пилу збільшує в рази термін служби Vitals Master SK 1871HD AVS compact.

Торгова марка Vitals гарантує високу надійність і довговічність використання

Гарантія на Vitals Master SK 1871HD AVS compact становить цілих 36 місяців

Характеристики

Код товару
000119276
Потужність, Вт
710
Габарити упаковки, мм
335х290х270
Напруга, В
230
Частота обертання холостого ходу, об хв
1500-3200
Частота струму, Гц
50
Маса нетто брутто, кг
4,0 / 5,0
Діаметр насадки, мм
180
Довжина штанги, см
-