Мачете в чохлі Vitals MT-345-02

Мачете в чохлі Vitals MT-345-02 ##от компании## магазин Дешево - ##фото## 1
607 ₴
В наявності

Опис

Опис мачете Vitals MT-345-02

Мачете Vitals MT-345-02 – надійний, зручний багатофункціональний інструмент. Призначений для вирубки бур'яну, сільськогосподарських та диких рослин, молодої порослі, відростків коріння, обрізки гілок та розпилу невеликих дощок. Внаслідок особливої форми зубів та клинка мачете Vitals MT-345-02 на відміну від звичайної ножівки не ушкоджує стовбур та прилеглі гілки. Це відмінний інструмент для догляду за садом, територією вздовж парканів та будівель. Підходить також для оброблення великих шматків м'яса. Завдяки особливостям конструкції, ідеальному балансу і властивостям, що рубають, його ще називають «ножем-топориком».

Зручність застосування, невелика вага та помірні габарити роблять мачете Vitals MT-345-02 незамінним не лише у домашньому, присадибному господарстві, але й при виході на природу. З його допомогою можна пробратися крізь дику поросль у лісі або на березі річки, розчистити галявину для вогнища та намети.


Міцність, надійність мачете

Виготовлений із міцної сталі клинок без пошкоджень та деформації витримує екстремальні навантаження. Ріжучі кромки ножа та пилки не тупляться навіть при тривалій експлуатації.


Зручність застосування та продуктивність

Завдяки достатній довжині (610 мм), ідеальному розподілу маси інструмент зручний при замаху, точний в ударі. Ідеально підібрана вага (550 г) не створює надмірного навантаження на м'язи і наділяє інструмент інерцією, достатньою для сильної дії, що руйнує. Ці якості дозволяють виконати великі обсяги роботи, не відчуваючи втоми.


Комфорт при роботі

Двокомпонентна рукоятка мачете має ергономічну форму. Передній і задній виступи забезпечують зручне та безпечне захоплення. Еластичне гумове покриття рукоятки запобігає ковзанню інструменту в руці.


Універсальний клинок

Одна сторона клинка виконана у вигляді гострого леза ножа, яким можна різати та рубати досить м'які матеріали. Інша служить ножівкою. Гострі та міцні зуби ножівки чудово спилюють сухі товсті гілки і навіть можуть пиляти невеликі дошки, штакетник та ін. Такі функції клинка роблять мачете Vitals MT-345-02 інструментом «два в одному».


Тефлонове покриття

Сталеве полотно вкрите тефлоном. Він добре захищає клинок від проникнення вологи, солей, лугів, залишків добрив із ґрунту та опадів, активних речовин, що містяться в соку рослин. Це запобігає корозії металу.


Чохол

У комплект мачеті входить міцний, зносостійкий чохол із поліпропілену. Він забезпечує безпечне зберігання та транспортування інструменту.

Характеристики

Код товару
000161814
Вага, г
550
Довжина леза, мм
425
Загальна довжина, мм
610