Лазерний далекомір Vitals Professional LD 70

Лазерний далекомір Vitals Professional LD 70 ##от компании## магазин Дешево - ##фото## 1
Ціну уточнюйте
Немає в наявності

Опис

Лазерна рулетка — це простонародна назва дуже розумного та корисного приладу, який технічно правильно називається «лазерний далекомір». Лазер — технологія просунута та сучасна, що глибоко проникла в різні сфери людської діяльності (медицину, косметологію, промисловість) і, звичайно ж, у техніку. Лазерні далекоміри як вимірювальні прилади є безцінними й незамінними.

Сфери використання лазерного далекоміра дуже великі. Оскільки його функція — точний вимір складних і довгих відстаней, прорахунок кутів та напрямків, об’ємів та площин, то він стає актуальним усюди, де виникає потреба щось вимірювати. Лазерна рулетка знайшла своє застосування в геодезії та навігації, будівельних та земельних роботах, її використовують під час ремонту та оздоблення приміщень, як зовнішньо, так і всередині будівель. Активно цей прилад використовують військові, енергетики, зв’язківці, лісники та мисливці.


Лазерний далекомір Vitals Professional LD 70 має широкий спектр функцій із вимірювань. З його допомогою можна проводити обчислення таких величин:

  • площі;
  • об’єму;
  • дистанції;
  • кутів;
  • діагоналі.

Вбудований електронний рівень підвищує точність розрахунків. Для транспортування передбачено чохол.

Характеристики

Код товару
000162518
Маса нетто, кг
0,17
Маса брутто, кг
0,19
Довжина лазерної хвилі, нм
635±5
Клас безпеки лазера
2 (II)
Дистанція вимірювання, м
0,05 70
Похибка вимірювання, мм
±3
Елемент живлення, батарея (2×1,5 В елемент ААА), В
3
Робочий температурний режим, С
0 40
Температурний режим зберігання, С
20 60, 160×86×49