Двигун дизельний Vitals DE 6.0k

Двигун дизельний Vitals DE 6.0k ##от компании## магазин Дешево - ##фото## 1
15 792 ₴
В наявності

Опис

Опис двигуна дизельного Vitals DE 6.0k

Дизельні двигуни внутрішнього згоряння Vitals DE 6.0k є універсальними одноциліндровими чотиритактними двигунами з повітряним охолодженням загального призначення.

Двигуни Vitals DE 6.0k потужністю 6 к.с., робочим об'ємом 296 куб. см і шліцевою сполучною частиною валу застосовуються як автономні силові агрегати для широкого спектру техніки, обладнання, верстатів і транспортних механізмів. Дані двигуни використовуються там, де необхідна висока потужність, надійність та невибагливість в експлуатації, у складі: міні-електростанцій; у сільськогосподарській техніці - мотоблоках, мотокультиваторах, косарках, самохідних шасі, іригаційних та зрошувальних системах та ін; у будівельному устаткуванні - у віброплитах, вібротрамбовках, бетонозмішувачах, компресорах, насосах та помпах. Також двигуни DE 6.0k можна використовувати в транспортних засобах, у тому числі для водного транспорту - човнів, катерів та невеликих яхт.

Для запуску дизельних двигунів DE 6.0 використовується ручний стартер. Двигуни обладнані декомпресійним клапаном, що значно полегшує запуск будь-якої пори року. Щоб уникнути травм у процесі роботи, у двигунах DE 6.0k передбачений аварійний вимикач для зупинки двигуна у разі небезпеки. Для полегшення доступу з різних боків картера передбачені дві горловини для заливки мастила із пробками-щупами.

Характеристики

Код товару
000165155
Габарити упаковки, мм
480х460х505
Тип хвостовика вала
шпонкове з'єднання
Тип двигуна
4-тактний одноциліндровий
Система запуску
ручний стартер
Вага нетто брутто, кг
32,0 / 34,0
Система охолодження
повітряна примусова
Потужність двигуна, к. с.
6,0
Ємність паливного бака, л
3,5
Діаметр циліндра хід поршня, мм
78 / 62
Робочий об'єм двигуна, куб. см
296
Об'єм масла в картері двигуна, л
1,1
Витрата палива, гр кВт*год
276
Діаметр хвостовика вала, мм
25,4
Довжина хвостовика вала, мм
72,2
Довжина ширина виїмки під шпонку, мм
61,9 / 6,3