Обігрівач дизельний Vitals DH-300

Обігрівач дизельний Vitals DH-300 ##от компании## магазин Дешево - ##фото## 1
17 472 ₴
Немає в наявності

Опис

Обігрівач Vitals DH-300 відноситься до промислового опалювального обладнання, що працює на дизельному паливі.

Дизельний обігрівач Vitals DH-300 з прямим типом нагріву - компактний мобільний пристрій, призначений для ефективного обігріву виробничих і допоміжних приміщень великого об'єму (будівельні об'єкти, склади, гаражі, торгові павільйони, теплиці, оранжереї й т.д.). Дана модель використовується в тих випадках, коли в опалювальному приміщенні відсутні люди та тварини.

Модель Vitals DH-300, що володіє тепловою потужністю 30 кВт, здатна швидко обігріти приміщення площею до 300 м² (висота стелі не більше 3 м). При цьому приміщення повинно бути належним чином утеплено, а також мати невеликі теплові втрати.

Процеси запалення і горіння палива, подачі та нагрівання повітря, а також аварійної зупинки відбуваються в автоматичному режимі. Потік нагрітого обігрівачем повітря, рівномірно поширюється по приміщенню, становить 720 м³ / год. При роботі обігрівача продукти згоряння дизельного палива виводяться в атмосферу приміщення.

Обігрівач забезпечений паливним баком місткістю 24 л, завдяки чому пристрій здатний працювати без необхідності дозаправлення близько 8 годин. Важливою особливістю обігрівача є економічність - витрата палива становить 2,5 кг / год (3 л / год).

У тому випадку, якщо полум'я під час роботи пристрою з непередбачених причин згасне, система контролю перекриє подачу палива до пальника. Також конструкцією обігрівача передбачений захист від перегріву, що дозволяє автоматично припиняти роботу пристрою при досягненні критичного рівня його нагрівання.

Для зручності транспортування даного опалювального обладнання комплектом постачання передбачені транспортувальні колеса і руків'я. Також в комплект постачання входить керівництво по експлуатації, яке повністю зображає порядок експлуатації та технічного обслуговування пристрою.

Дизельний обігрівач Vitals DH-300 має сучасний дизайн, надійний в роботі, простий в експлуатації та обслуговуванні.

Характеристики

Код товару
000042161
Частота тока, Гц
50
Тип палива
дизельне паливо
Габаритні розміри, мм
880х456х590
Вага нетто брутто, кг
21/23
Теплова потужність, Вт
30000
Витрата палива, кг год
2,4
Номінальна напруга, В
230
Потік повітря, м год
720
Тип нагрівання
прямий
Ємність бака, л
38