Мотопомпа Vitals Master PQ 4-100b

Мотопомпа Vitals Master PQ 4-100b ##от компании## магазин Дешево - ##фото## 1
19 039 ₴
Немає в наявності

Опис

Мотопомпа бензинова Vitals Master PQ 4-100b — це мобільний пристрій, здатний забезпечувати ділянку водою зі швидкістю 100 м3/год. Мотопомпи Vitals Master допоможуть виконувати завдання з водопостачанням, поливанням земельних ділянок, зрошуванням, забором води з колодязів, водойм, басейнів, наповненням ємностей. Також пристрій можна застосовувати як допоміжне обладнання для боротьби з пожежею.

Завдяки надійності механізмів і простоті конструкції система керування мотопомп PQ 4-100b інтуїтивно зрозуміла. А за правильної експлуатації пристрій стане для Вас довговічним помічником. Основні вузли мотопомпи Vitals Master — це одноциліндровий 4-тактний бензиновий двигун внутрішнього згоряння і відцентровий водяний насос, змонтовані на одній рамі.
Сучасні розробки та технології наділили цю продукцію оптимальними робочими характеристиками. Мотопомпи Vitals Master вирізняються зносостійкістю основних вузлів і важливих механізмів — це чудово демонструє їхня довговічність.

Вода перекачується за допомогою рукавів, які приєднуються до всмоктувального та нагнітального патрубків, діаметром 100 мм. Для надійності з’єднання до комплекту входить набір хомутів, штуцерів, гайок і ущільнювачів.

Використовуваному на мотопомпах Vitals Master двигуну варто приділити особливу увагу. У виробництві двигуна потужністю 13,0 к. с. використовуються якісні матеріали. Двигун оснащений датчиком низького рівня масла, що дає змогу уникнути перегріву, а паперовий повітряний фільтр і глушник нової конструкції сприяють більш ефективному спалюванню палива. Усе це забезпечує добру зносостійкість і економність двигуна на мотопомпі Vitals Master PQ 4-100b.

Запуск двигуна здійснюється за допомогою самозворотного ручного стартера.
Мотопомпа Vitals Master PQ 4-100b важить 46 кг, що є невеликою вагою для двигуна потужністю 13,0 к. с. і насоса продуктивністю 100 м3 на годину. Компактні розміри й легка вага дають змогу без проблем переміщати виріб у зручне для його роботи місце.

Гарантія на мотопомпу становить 36 місяців.

Характеристики

Код товару
000119635
Габарити упаковки, мм
665×505×580
Паливо
бензин А-92
Тип охолодження
повітряне охолодження
Диаметр входного и выходного патрубков, мм дюйм
100/4
Тип двигуна
4-тактний одноциліндровий
Система запуску
ручний стартер
Вага нетто брутто, кг
46,0/48,0
Ємність паливного бака, л
6,5
Робочий об'єм, куб. см
396
Висота підйому, м
30
Глибина забору, м
10
Максимальна продуктивність, куб. м год
100
Максимальний діаметр частинок у воді, мм
5
Мінімальний витрата палива, г кВт*год
374
Об'єм масла в картері, л
1,1
Потужність, к. с.
13,0