Мийка високого тиску Vitals Professional Am 9.0-220w commercial

Мийка високого тиску Vitals Professional Am 9.0-220w commercial

Мийка високого тиску Vitals Professional Am 9.0-220w commercial ##от компании## магазин Дешево - ##фото## 1
23 520 ₴
В наявності

Опис

Опис мийкивисокого тиску Vitals Professional Am 9.0-220w commercial

Мийка високого тиску Vitals Professional Am 9.0–220w commercial — інструмент професійного класу. Призначена для ефективного очищення поверхонь від забруднень струменем води під високим тиском.

Ця модель характеризується високою продуктивністю. Використовується в домашньому й комунальному господарстві для очищення від бруду фасадів і елементів будівель, паркових меблів та ін., на професійних СТО та автомийках — для миття автомобілів, тракторів, катерів, мотоблоків, газонокосарок тощо.

Приводний електродвигун і насос високого тиску об’єднані в блок. Робочий інструмент — кран-пістолет із форсункою — під’єднаний до насоса міцним довгим шлангом.

Двигун і помпа укріплені на міцній металевій рамі. Для зручності переміщення по майданчику мийка оснащена двома колесами.


Продуктивний і довговічний двигун

Мийка оснащена асинхронним (безщітковим) електродвигуном потужністю 3000 Вт. Він більш раціонально, ніж щітковий, витрачає електроенергію, має високий ККД. Асинхронний електродвигун практично позбавлений тертьових частин. Через це менше гріється й має значно більший моторесурс (1000 мотогодин), ніж щітковий (до 300 мотогодин).

Обмотки виготовлені зі 100 % міді. Завдяки цьому витримують більш високу робочу температуру (проти алюмінієвих або з мідно-алюмінієвого сплаву). Від перевантаження й перегріву двигун захищає датчик температури.


Латунна помпа

Насос із прямим приводом виготовлений із латуні. Сплав має підвищену стійкість до дії абразивних частинок, що збільшує термін служби мийки. Найвища в асортиментній лінійці продуктивність насоса (до 9 л/хв) і значний тиск води на виході (до 220 бар) сприяють прискоренню процесу миття.


Функція самовсмоктування

Насос є самовсмоктувальним. Це дає можливість використовувати для водопостачання мийки відкриті джерела — бочки, баки та ін. До комплекту постачання мийки входить шланг із фільтром для забору води з ємності.


Довгий і міцний шланг

Мийка оснащена зносостійким шлангом високого тиску. Усередині шланга використовується металеве обплетення, яке робить його дуже міцним, витривалим, стійким до перегинів і заломів. Довжина шланга — 10 метрів — дає змогу обробляти значну площу не переміщаючи мийку по периметру.


Багатофункціональний металевий спис

Багатофункціональність зручного металевого списа забезпечують 5 насадок: грязьова, для нанесення пінної суміші та три насадки з різними кутами розпилення. Використані матеріали — латунь і нержавійна сталь — роблять насадки напрочуд міцними та зносостійкими. Змінюючи насадки, можна задавати силу і форму напірного струменя, вибирати оптимальний режим для того або іншого виду робіт.


Регульована пінна насадка

Пінна насадка оснащена надійним конектором із нержавійної сталі та двома механізмами регулювання — для зміни форми струменя й концентрації мийної суміші.

Фільтр тонкого очищення води

Для захисту помпи від потрапляння абразивних частинок, до комплекту постачання входить фільтр тонкого очищення води.


Багата комплектація

Наявність у комплекті всіх елементів, необхідних для монтажу і зручної експлуатації мийки позбавляє покупця додаткових витрат і забезпечує виконання значного спектра робіт.


Абсолютна гарантія 60 місяців

На всі частини мийки Vitals Professional Am 9.0–220w commercial, за винятком швидкозношуваних елементів, встановлена гарантія 60 місяців. Гарантія враховує всі випадки, зумовлені прихованим виробничим браком.

Характеристики

Код товару
000151345
Потужність, Вт
3000
Габарити упаковки, мм
520х460х520
Напруга, В
230
Довжина кабелю, м
5
Тип двигуна
безщітковий (асинхронний)
Максимальний тиск, бар
220
Матеріал обмотки двигуна
мідь
Максимальна температура води на вході, С
50
Частота струму, Гц
50
Номінальний тиск, бар
170
Маса нетто брутто, кг
52,5/54,5
Максимальний тиск подачі води, бар
12
Максимальний потік, л год
540
Довжина шланга, м
10
Матеріал помпи
латунь
Номінальний потік, л год
480