Машина стрічкова шліфувальна Vitals master Ls 7590 GN

Машина стрічкова шліфувальна Vitals master Ls 7590 GN ##от компании## магазин Дешево - ##фото## 1
Ціну уточнюйте
Немає в наявності

Опис

Стрічкова шліфмашина Vitals Master Ls 7590 GN — сучасна високопродуктивна напівпрофесійна модель плоскошліфувальної машини, призначена для застосування в умовах безперервної та інтенсивної роботи. Вона виготовлена з дотриманням усіх вимог безпеки, має сучасний дизайн, надійна в роботі, а також проста у використанні й обслуговуванні, здатна виконувати різного роду завдання, як на невеликому виробництві, так і в домашніх умовах.

Відмітною конструктивною особливістю цієї моделі є відкидний захисний кожух, який зменшує «мертву зону» під час роботи в безпосередній близькості від стінок і бортиків. Іншими конкурентними перевагами цього електроінструменту є надійний електродвигун, а також якісне комплектовання, що значно збільшує термін його експлуатації.

Корпус стрічкової шліфмашини Vitals Master Ls 7590 GN виготовлений із високоякісного ударостійкого пластику. Електродвигун має поперечне розташування осі обертання ротора, з’єднаний із ведучим роликом пасовою передачею. Це спрощує обслуговування й підвищує надійність конструкції. Під час складання використовуються високоякісні підшипники торгової марки C&U.

Модель Vitals Master Ls 7590 GN характеризується великою потужністю двигуна (900 Вт). Це дає змогу ефективно використовувати порівняно низькі швидкості руху стрічки (від 120 до 400 м/хв) і грубозернистий абразивний папір під час зачищення плоских поверхонь від старої фарби, корозії й забруднень, що в’їдаються, а також — обробляти поверхні з пластмаси, які можуть плавитися за високих обертів стрічки.

Завдяки продуманій конструкції, високій надійності, зручності та безпеці в роботі стрічкова шліфувальна машина Vitals Master Ls 7590 GN є чудовим вибором для найвимогливішого майстра або домашнього умільця.

Характеристики

Код товару
000158702
Потужність, Вт
900
Габарити упаковки, мм
370×160×160
Напруга, В
230
Вага нетто брутто, кг
3,3 / 3,9
Частота струму, Гц
50
Розмір шліфувальної стрічки, мм
76×533
Частота обертів стрічки, м хв
120-400