Двигун бензиновий Vitals Master QBM 17.0ke

Двигун бензиновий Vitals Master QBM 17.0ke ##от компании## магазин Дешево - ##фото## 1
18 816 ₴
Немає в наявності

Опис

Опис двигуна бензинового VitalsMaster QBM 17.0ke

Двигун внутрішнього згоряння Vitals Master QBM 17.0ke — універсальний бензиновий одноциліндровий чотиритактний двигун загального призначення c повітряним охолодженням і електричним стартером.

Двигун внутрішнього згоряння Vitals Master QBM 17.0ke потужністю 17,0 к. с. і робочим об’ємом 440 см3, може використовуватися в складі мініелектростанцій, у сільськогосподарській техніці: мотоблоках, мотокультиваторах, косарках, самохідних шасі, іригаційних та зрошувальних системах, у будівельному обладнанні: віброплитах, ударних трамбівках, бетономішалках, компресорах, насосах і помпах. Що примітно, кріплення двигуна — універсальне.

Високий рівень якості комплектовання, професійне складання і дворівнева фільтрація повітря, яка забезпечується поролоново-паперовим фільтром, гарантують тривалий термін експлуатації двигуна.

Інноваційний глушник, повітряний фільтр нової конструкції та збільшений повітрозабірник сприяють більш ефективному спалюванню палива і збільшують потужність двигуна.

Фіксація шківа на вихідній частині вала двигуна Vitals Master QBM 17.0ke для передачі крутного моменту на різні допоміжні агрегати, системи та вузли здійснюється за допомогою шпонкового з’єднання.

Для запуску двигуна використовується ручний або електричний стартер. Щоб уникнути пошкодження двигуна, за відсутності масла в картері або недостатньої його кількості, передбачена аварійна система. У такий спосіб, за низького рівня масла в картері, система захисту зупинить його роботу, запобігаючи поломці. Для полегшення доступу з різних боків картера двигуна передбачені дві горловини для заливання масла з пробками-щупами.

Завдяки компактним габаритним розмірам і невеликій вазі двигун Vitals Master QBM 17.0ke можна використовувати як силовий агрегат транспортних засобів, зокрема і водного транспорту: човнів, катерів і невеликих яхт.

Гарантія на двигун Vitals Master QBM 17.0ke становить 36 місяців.

Характеристики

Код товару
000119632
Габарити упаковки, мм
505×450×480
Тип хвостовика вала
шпонковий із центральною внутрішньою різьбою
Тип двигуна
4-тактний одноцілиндровий
Система запуску
електричний стартер
Вага нетто брутто, кг
39,0 / 40,0
Система охолодження
повітряне примусове
Потужність двигуна, к. с.
17,0
Ємність паливного бака, л
6,5
Робочий об'єм двигуна, куб. см
450
Об'єм масла в картері двигуна, л
1,1
Витрата палива, гр кВт*год
370
Діаметр хвостовика вала, мм
25,4
Довжина хвостовика вала, мм
72,2
Внутрішня різьба
3/8-24UNF
Довжина ширина виїмки під шпонку, мм
56,0 / 6,3
Тип пилива
бензин А-92