Генератор бензиновий Vitals WP 5.0b

Генератор бензиновий Vitals WP 5.0b ##от компании## магазин Дешево - ##фото## 1
32 648 ₴
Немає в наявності

Опис

Генератор бензиновий Vitals WP 5.0b

Опис бензинового генератора Vitals WP 5.0b

Бензиновий генератор Vitals WP 5.0b — це компактний переносний електричний агрегат, призначений для резервного або аварійного живлення побутових споживачів. Виробляє однофазний змінний струм 230 В, частотою 50 Гц.

Двигун

У генераторі Vitals WP 5.0b застосований чотиритактний бензиновий двигун із верхнім розташуванням клапанів. Інноваційна конструкція кришки стартера і крильчатки охолодження запобігає перегріву двигуна. Глушник промислового типу має посилене шумопоглинання, поліпшене відведення й розподілення тепла. Шум і вібрації під час роботи додатково гасять демпферні опори, якими двигун кріпиться до жорсткої металевої рами.

Ручний стартер дає змогу легко запустити генератор у разі аварійного вимикання електроенергії. Завдяки досконалій конструкції, високій якості виготовлення двигун характеризується економічністю і великим ресурсом напрацювання на відмову — понад 2000 мотогодин. Мінімальна витрата палива на вироблення 1 кВт∙год електроенергії становить 360 г.

Генератор бензиновий Vitals WP 5.0b
Генератор бензиновий Vitals WP 5.0b

Захист від низького рівня мастила в картері

Аварійна система захисту від низького рівня мастила в картері унеможливлює запуск двигуна без мастила або з недостатнім його рівнем. Це запобігає заклинюванню рухомих частин і виходу з ладу двигуна. Заборонну команду система видає, отримавши відповідні дані від поплавцевого датчика в картері.

Економічність

Карбюратор у всіх режимах роботи готує оптимальну паливну суміш. Під час зміни навантаження положення дросельної заслінки регулюється автоматично. Збільшення і зменшення обертів відбувається плавно, без різких розгонів і гальмувань. Це сприяє економії палива. Найбільш економічно двигун працює на середньому навантаженні в 3,0–3,5 кВт.

Генератор бензиновий Vitals WP 5.0b
Генератор бензиновий Vitals WP 5.0b

Альтернатор зі 100% мідною обмоткою

У генераторі Vitals WP 5.0b встановлений альтернатор синхронного типу. Він характеризується стабільними потужністю й напругою. Витримує великі (вище за номінальний) струми, що короткочасно виникають під час запуску реактивного навантаження, наприклад, електродвигуна.Тривалий термін служби вугільних щіток із підвищеним ресурсом робить непотрібною їхню часту заміну.

Обмотки ротора і статора виготовлені зі 100% міді. Вони максимально надійні та витримують більш високу робочу температуру (проти алюмінієвих або з мідно-алюмінієвого сплаву). Поліпшена система охолодження забезпечує ефективне відведення тепла від обмоток і запобігає швидкому старінню ізоляції. Високоякісне складання та укладання обмоток гарантує тривалий термін служби й надійність генератора.

Мініконтролер 5 в 1

Забезпечує контролювання 5 основних показників:

  • напруги змінного струму;
  • частоти струму;
  • навантаження (кВт) з боку споживачів;
  • загальної кількості напрацьованих мотогодин;
  • часу роботи з моменту останнього запуску.
Генератор бензиновий Vitals WP 5.0b
Генератор бензиновий Vitals WP 5.0b

Автоматичний регулятор напруги (AVR)

Автоматичний регулятор напруги гарантує стабільність вихідної напруги у всьому робочому діапазоні навантажень. Це дає змогу використовувати електростанцію для живлення складного електронного обладнання, засобів зв’язку, чутливих до перепадів напруги побутових споживачів (комп’ютерів, телевізорів тощо).

Міцна рама

Монтаж вузлів і агрегатів на міцній металевій рамі надає конструкції генератора цілісності й компактності. Рама виконана з труб великого діаметра. Стійка на будь-яких твердих поверхнях, захищає від ударів, ушкоджень усі елементи агрегату. Міцний сплав, з якого виготовлені труби, покритий антикорозійним складом. Це дає змогу встановлювати генератор у місцях із високою вологістю.

Генератор бензиновий Vitals WP 5.0b
Генератор бензиновий Vitals WP 5.0b

Дворівнева антивібраційна система

Двигун кріпиться до рами на демпферних опорах, які відчутно знижують вібрацію. Рама також оснащена гумовими опорами, які додатково гасять вібрацію, запобігають самочинному переміщенню агрегату під час роботи.

Абсолютна гарантія 36 місяців або 500 мотогодин

Гарантія поширюється на всі частини електростанції Vitals WP 5.0b та охоплює всі випадки, пов’язані з прихованим виробничим браком. Гарантія не поширюється на швидкозношувані та змінні частини: свічки запалювання, паливний і повітряний фільтри, щітки генератора тощо.

Генератор бензиновий Vitals WP 5.0b

Характеристики

Код товару
000158182
Габарити упаковки, мм
700х550х545
Паливо
бензин А-92, А-95
Напруга, В
230
Тип двигуна
4-тактний одноциліндровий
Робочий об єм, см3
389
Система запуску
ручний стартер
Вага нетто брутто, кг
72,0/74,0
Частота струму, Гц
50
Система запалювання
транзисторне магнето
Максимальна потужність, кВА кВт
5,5
Об єм паливного бака, л
25
Потужність, к.с.
13,0
Регулятор напруги
автоматичний (AVR)
Мінімальна витрата палива, гр кВт*год
360
Коефіцієнт потужності (сos Ф)
1
Об єм масла в картері, л
1,1
Середній час безперервної роботи, год
10-15
Номінальна потужність, кВА кВт
5,0