Генератор бензиновий Vitals JBS 6.0ba

Генератор бензиновий Vitals JBS 6.0ba ##от компании## магазин Дешево - ##фото## 1
48 160 ₴
Немає в наявності

Опис

Генератор бензиновий Vitals JBS 6.0ba

Опис бензинового генератору Vitals JBS 6.0ba

Бензиновий генератор Vitals JBS 6.0ba — це компактний переносний електричний агрегат, призначений для резервного або аварійного живлення побутових споживачів. Виробляє однофазний змінний струм напругою 230 В, частотою 50 Гц. Запуск генератора можливий у ручному або автоматичному режимі.

Двигун

У генераторі Vitals JBS 6.0ba застосований чотиритактний бензиновий двигун із верхнім розташуванням клапанів. Інноваційна конструкція кришки стартера і крильчатки охолодження запобігає перегріванню двигуна. Глушник промислового типу має посилене шумопоглинання, поліпшене відведення пари та гарячої води. Шум і вібрації під час роботи додатково гасять демпферні опори, якими двигун кріпиться до жорсткої металевої рами.

Для зручності оператора генератор оснащений електричним стартером. Завдяки досконалій конструкції, високій якості виготовлення двигун характеризується економічністю і великим ресурсом напрацювання на відмову — понад 2000 мотогодин. Мінімальна витрата палива на вироблення 1 кВт∙год електроенергії становить 374 г.

Генератор бензиновий Vitals JBS 6.0ba
Генератор бензиновий Vitals JBS 6.0ba

Захист від низького рівня мастила в картері двигуна

Аварійна система захисту від низького рівня мастила в картері унеможливлює запуск двигуна без мастила або з недостатнім його рівнем. Це запобігає заклинювання рухомих частин і виходу з ладу двигуна. Заборонну команду система видає, отримавши відповідні дані від поплавцевого датчика в картері.

Економічність

Карбюратор у всіх режимах роботи готує оптимальну паливну суміш. Під час зміни навантаження положення дросельної заслінки регулюється автоматично. Збільшення і зменшення обертів відбувається плавно, без різких розгонів і гальмувань. Це сприяє економії палива. Найбільш економічно двигун працює на середньому навантаженні.

Генератор бензиновий Vitals JBS 6.0ba
Генератор бензиновий Vitals JBS 6.0ba

Автоматичне введення резерву (ATS)

Ніколи ще запуск генератора не був таким простим! Блок ATS автоматично запускає генератор і перемикає навантаження на нього під час вимикання основного джерела живлення й автоматично зупиняє роботу генератора в разі відновлення центрального електропостачання.

Альтернатор зі 100% мідною обмоткою

У генераторі Vitals JBS 6.0ba встановлений альтернатор синхронного типу. Він характеризується стабільними потужністю й напругою. Витримує великі (вище за номінальний) струми, що короткочасно виникають під час запуску реактивного навантаження, наприклад, електродвигуна.

Тривалий термін служби вугільних щіток із підвищеним ресурсом робить непотрібною їхню часту заміну.

Обмотки ротора і статора виготовлені зі 100% міді. Вони максимально надійні та витримують більш високу робочу температуру (проти алюмінієвих або з мідно-алюмінієвого сплаву). Поліпшена система охолодження забезпечує ефективне відведення тепла від обмоток і запобігає швидкому старінню ізоляції. Високоякісне складання та укладання обмоток гарантує тривалий термін служби й надійність генератора.

Генератор бензиновий Vitals JBS 6.0ba
Генератор бензиновий Vitals JBS 6.0ba

Мініконтролер 3 в 1

Забезпечує контролювання 3 основних показників:

  • напруги змінного струму;
  • частоти струму;
  • загальної кількості напрацьованих мотогодин.

Силовий вивід генератора

На додаток до двох розеток на 16 А генератор оснащений силовим виводом на 32 А. Це дає змогу використовувати агрегат на повну потужність у разі під’єднання одного потужного споживача.

Генератор бензиновий Vitals JBS 6.0ba
Генератор бензиновий Vitals JBS 6.0ba

Автоматичний регулятор напруги (AVR)

Автоматичний регулятор напруги гарантує стабільність вихідної напруги у всьому робочому діапазоні навантажень. Це дає змогу використовувати електростанцію для живлення складного електронного обладнання, засобів зв’язку, чутливих до перепадів напруги побутових споживачів (комп'ютерів, телевізорів, котлів тощо)

Міцна рама генератора

Монтаж вузлів і агрегатів на міцній металевій рамі надає конструкції генератора цілісності й компактності. Рама виконана з труб великого діаметра. Стійка на будь-яких твердих поверхнях, захищає від ударів, пошкоджень усі елементи агрегату. Міцний сплав, з якого виготовлені труби, покритий антикорозійним складом. Це дає змогу встановлювати генератор у місцях із високою вологістю.

Генератор бензиновий Vitals JBS 6.0ba
Генератор бензиновий Vitals JBS 6.0ba

Дворівнева антивібраційна система

Двигун кріпиться до рами на демпферних опорах, які відчутно знижують вібрацію. Рама також оснащена гумовими опорами, які додатково гасять вібрацію, запобігають самочинному переміщенню агрегату під час роботи.

Абсолютна гарантія 36 місяців або 800 мотогодин

Гарантія поширюється на всі частини електростанції Vitals JBS 6.0ba та охоплює всі випадки, пов’язані з прихованим виробничим браком. Гарантія не поширюється на швидкозношувані та змінні частини: свічки запалювання, паливний і повітряний фільтри, щітки генератора тощо.

Генератор бензиновий Vitals JBS 6.0ba

Характеристики

Код товару
000155218
Габарити упаковки, мм
700х540х580
Паливо
бензин А-92, А-95
Напруга, В
230
Тип двигуна
4-тактний одноцилiндровий
Робочий об єм, см3
420
Система запуску
електричний стартер
Вага нетто брутто, кг
81,0/83,0
Максимальна потужність, кВт
6,5
Частота струму, Гц
50
Система запалювання
транзисторне магнето
Ємність паливного бака, л
25
Потужність, к.с.
16
Регулятор напруги
автоматичний (AVR)
Мінімальна витрата палива, гр кВт*год
374
Коефіцієнт потужності (сos Ф)
1
Номінальна потужність, кВт
6,0
Об єм масла в картері, л
1,1
Середній час безперервної роботи, год
10-15