Генератор інверторний Vitals Master IG 3600be

Генератор інверторний Vitals Master IG 3600be ##от компании## магазин Дешево - ##фото## 1
29 694 ₴
Немає в наявності

Опис

Опис інверторного генератора Vitals Master IG 3600be

Генератор інверторний Vitals Master IG 3600be

Бензиновий інверторний генератор Vitals Master IG 3600be — компактний переносний електричний агрегат, призначений для резервного або аварійного живлення побутових споживачів. Виробляє правильний однофазний змінний струм напругою 230 В, частотою 50 Гц.

Інверторний перетворювач

Перетворює струм, що видається альтернатором, спочатку в постійний і назад у змінний, що дає змогу отримати на виході з генератора правильний змінний струм із чистою синусоїдою. Це дає можливість використовувати електростанцію для живлення складного електронного обладнання, опалювальних котлів, комп’ютерної техніки та інших чутливих побутових споживачів.

Генератор інверторний Vitals Master IG 3600be
Генератор інверторний Vitals Master IG 3600be

Двигун

У генераторі Vitals Master IG 3600be застосований чотиритактний бензиновий двигун із верхнім розташуванням клапанів. Інноваційна конструкція кришки стартера та крильчатки охолодження запобігає перегріву двигуна. Глушник промислового типу забезпечує посилене шумопоглинання, поліпшене відведення та розподіл тепла. Шум та вібрації під час роботи додатково гасять демпферні опори, якими двигун кріпиться до жорсткої металевої рами.

Ручний стартер дає змогу легко запустити генератор у разі аварійного вимкнення електроенергії. Завдяки досконалій конструкції, високій якості виготовлення двигун характеризується економічністю та великим ресурсом напрацювання на відмову.

Захист від низького рівня масла

Аварійна система захисту від низького рівня масла унеможливлює запуск двигуна без масла або з недостатнім його рівнем. Це запобігає заклинюванню рухомих частин та виходу з ладу всього двигуна. Заборонну команду система видає, отримавши відповідні дані від поплавцевого датчика в картері.

Генератор інверторний Vitals Master IG 3600be
Генератор інверторний Vitals Master IG 3600be

Економічність

Карбюратор у всіх режимах роботи готує оптимальну паливну суміш. У разі зміни навантаження положення дросельної заслінки регулюється автоматично. Збільшення та зменшення обертів відбувається плавно, без різких розгонів та гальмувань. Це сприяє економії палива.

Альтернатор зі 100% мідною обмоткою

У генераторі Vitals Master IG 3600be встановлений альтернатор синхронного типу. Він характеризується стабільними потужністю та напругою. Витримує великі (вище за номінальні) струми, які короткочасно виникають під час запуску реактивного навантаження, наприклад, електродвигуна.

Збільшений термін служби вугільних щіток із підвищеним ресурсом робить непотрібною їхню часту заміну.

Обмотки ротора та статора виготовлені зі 100% міді. Вони максимально надійні та витримують більш високу робочу температуру (проти алюмінієвих або з мідно-алюмінієвого сплаву). Поліпшена система охолодження забезпечує ефективне відведення тепла від обмоток і запобігає швидкому старінню ізоляції. Високоякісне складання та укладання обмоток гарантує тривалий термін служби та надійність генератора.

Генератор інверторний Vitals Master IG 3600be
Генератор інверторний Vitals Master IG 3600be

Мініконтролер 5 в 1

Забезпечує контроль п’яти основних показників:

  • напруги змінного струму;
  • сили струму;
  • частоти струму;
  • навантаження споживачів (кВт);
  • загального напрацювання мотогодин.

Дворівнева антивібраційна система

Двигун кріпиться до рами на демпферних опорах, які значно знижують вібрацію. Рама також оснащена гумовими опорами, які додатково гасять вібрацію, запобігають самочинному переміщенню агрегату під час роботи.

Генератор інверторний Vitals Master IG 3600be
Генератор інверторний Vitals Master IG 3600be

Абсолютна гарантія 36 місяців або 1000 мотогодин

Гарантія поширюється на всі частини електростанції Vitals Master IG 3600be та охоплює всі випадки, пов’язані з прихованим виробничим браком. Гарантія не поширюється на швидкозношувані та змінні частини: свічки запалювання, паливний та повітряний фільтри, щітки генератора тощо.

Характеристики

Код товару
000158457
Габарити упаковки, мм
595х445х505
Паливо
бензин А-92, А-95
Напруга, В
230
Рівень шуму, дБ
72
Тип двигуна
4-тактний одноциліндровий
Робочий об єм, см3
208
Система запуску
електричний стартер
Вага нетто брутто, кг
43,6/45,3
Частота струму, Гц
50
Система запалювання
транзисторне магнето
Ємність паливного бака, л
16
Потужність, к.с.
7,0
Регулятор напруги
інверторний
Мінімальна витрата палива, гр кВт*год
395
Коефіцієнт потужності (сos Ф)
1
Максимальна потужність струму, кВА кВт
3,8
Номінальна потужність струму, кВА кВт
3,6
Об єм масла в картері, л
0,6
Середній час безперервної роботи, год
10