Про нас

Про нас

Магазин "Дешево" - це сучаний інтернет-магазин, і в одно час, довго та детально обдуманий, втілений в реальність проект. Ми спеціалізуємося на будівельній і побутовій техніці, насосному обладнанню, техніці для роботи в саду і на дачі, обігрівачам і т.д.

Ми пишаємось нашим "Дешево", оскільки зібрали міцну команду найкращих професіоналів, які не тільки грамотно підковані по всім питанням, а й просто люблять свою роботу. Звернувшись до нас, ви отримаете не тільки повну інформацію, по вашому запиту, а й доречну пораду і адекватну ціну.
Ми можемо запропонувати кінцевим отримувачам і гуртовим покупцям прийнятну ціну, оскільки процюємо на пряму з заводами-виробниками. Що дозволяе нам встновлювати ціни на порядок нище від "перекупленого" товару, а вам - економити близько 20-30% від ціни.

Ми маємо представництва по всій Україні, до дозволяє здійснювати відправлення ваших замовлень із найближчих складів. А ви, відповідно, отримаєте товар у найкоротші терміни.
Абсолюно всі товари на "Dewevo" відподповідають нормам і мають гарантії. А сервісні центри здійснюють гарантійне і післягарнтійне обслуговування.

Відомості про компанію

Контактна інформація
Контактна особа
Менеджер
Сайт компанії
Загальна інформація
Назва
магазин Дешево
Тип компанії
торгова компанія
Бренди
Tekhmann, Tolsen, Vega, Procraft, Nowa, Кентравр, Зенит, Дніпро-М, Vitals, Forte, Старт, Biedronka
Адреса
49080, Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, Обухівка, Толстого 2а, (Обуховка, Центральная 77а) на мапі
Графік роботи
Пн-Пт 8:00 - 18:00 Сб 8:00 - 16:00 без перерв;
Нд вихідний
Організаційно-правова форма і капітал
Рік заснування
2015
Організаційно-правова форма
приватне підприємство
Реквізити
Юридична назва
Демченко Дмитро Вадимович
Код ЄДРПОУ /ІПН
3146809177